PRIDAŤ INZERÁT

Bakalárky, diplomovky, seminárky

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 59297


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


ZDRAVIE NA PRVOM MIESTE!

Máte zdravotné problémy, chceli by ste schudnúť, pribrať, ste bez energie alebo jednoducho chcete vedieť ako sa zdravšie stravovať? Pošlite nám Vašu fotografiu s popisom čo Vás trápi. Vybraní z Vás budú pozvaní na konzultáciu zdravia, komplexnú analýzu tela na telesnom analyzéri tanita a spoločne zistíme ako Váš zdravotný stav zlepšiť! V prípade vážneho záujmu zasielajte fotku s Vašimi kontaktnými údajmi na e-mailovú adresu.


Inzertné skupiny na Facebooku

Unikátna aplikácia pre vkladanie statusov do Facebook skupín. Diverzifikujte vašu reklamu na internete. Simplicitná obsluha pozitívne výsledky.


Tehlovy obklad original

Tehlovy obklad rezany zo starej rustickej tehly.Velmi zaujimavy vzhlad.Stredné rovné rezy fľakaté alebo jednofarebné 5€/m2,krajné rustikálne rezy 10€/m2,rohové 1.2€/kus,značkované rezy 1.5€/kus.Viac na dakos.estranky.sk