PRIDAŤ INZERÁT

Bakalárky, diplomovky, seminárky

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 59066


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


NáHLAVNý DISPLEJ

Dve obrazovky OLED HD zobrazujú plynulý obraz vo vysokom rozlíšení a 3D bez rozmazania, šumu alebo skreslenia Pripojte sa ako nikdy predtým Vychutnajte si bezstratový prenos videa a takmer nulové oneskorenie vďaka prvej bezdrôtovej technológii s frekvenciou 60 GHz na svete Vnímajte zvuk akciu všade okolo Ponorte sa do čistého 360˚ zvuku pri pozeraní filmov a hraní hier vďaka virtuálnemu 7.1-kan. priestorovému zvuk Sledujte filmy tak, ako to režisér zamýšľal: v ostrej a autentickej frekvencii 24 snímok za sekundu ako v kine Vezmite si veľkú obrazovku kamkoľvek Pripojte model T3 k mobilnému zariadeniu a pripravte sa na osobný zážitok z kina na virtuálnom displeji s veľkosťou 750 palcov Komfortné ovládanie nové 1200eur teraz v záruke 700eur možná dohoda


SEO-linkbuilding získavanie spätných odkazov

Linkbuildingom zabezpečujeme budovanie a získavanie spätných odkazov na kvalitných weboch. Pomôžeme Vám pri umiestnení na popredných miestach vo vyhľadávačoch a získavaní nových zákazníkov. Linkbuilding Vám nastavíme podľa vašich predstáv a cieľov.


Zdravé raňajky cesta k postave do plaviek!

Začnite deň s nutrične vyváženým jedlom lahodnej chuti, dodajte telu všetky kľúčové živiny nevyhnutné pre naštartovanie metabolizmu a budete sa tešiť na leto v plavkách!


Robime stierky,omietky,sadrokartony,plavajuce podlahy,maliar

Robime stierky,omietky,sadrokartony,plavajuce podlahy,maliarske prace,dlazby,buracie prace,zabezpecime odvoz odpadu,robime aj mensie prace,pracujeme rychlo,kvalitne za dobre ceny.