PRIDAŤ INZERÁT

Palacinkáreň - odstúpenie zabehnutej prevádzky

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 56415


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenájom 3- izbového bytu

Prenajmem 3- izbový byt v meste Detva na Štúrovej ulici, byt s rozlohu 82,24 m2 + balkón 17,90m2. Byt sa nachádza na 3 poschodí. Bližšie informácie na čísle 0911 435 979. Cena 230€ + iné poplatky.


Stavba plotu , realizácia oplotenia

Predám zvárané pletivá , 4-hr pletivá , ostnaté a žiletkový drôty , drôty , stĺpiky pozinkované a poplastované , napínaky,betónové stĺpiky,podhrabové dosky, brány a bránky , bránové stĺpiky , uzlové pletivo, zvárané pletivá na zver , panelové oplotenie , príslušenstvo na plot, príchytky, čiapočky, vodiace spinky, U profil na podhrabové dosky , zemné skrutky , realizujem aj stavbu plotu okolo domov a podnikov . Pýtajte si cenovú ponuku .


Massimo poli Itali lodičky 38

Predám lodičky značky massimo poli velkost 38 . Su veľmi pohodlne a teda sa dobre nosia. Dvakrát obuté. Farba krémová čiže su ľahko kombinovatelne. Pôvodná cena bola 135 EUR .


Elektronický neviditeľný plot/ohradník

Predám neviditeľný plot. Ide o montážnu sadu. Elektrický plot funguje s pomocou el. obojku, ktorý pripnete psovi na krk. Do zeme zakopete izolovaný drôt ktorý funguje ako vysielač a tým určíte psovi hranice Sada obsahuje: 1x generátor signálov 1x napájací adaptér pre generátor 1x el. vodotesný obojok 1x pár dlhých elektród (pre dlhosrsté psy) 1x pár krátkych elektród (pre krátkosrsté psy) 1x cievka drôtu 300 m s izoláciou 1x manuál Cena za obojok je 15€, za sadu 50€.