PRIDAŤ INZERÁT

Tepelno-technický posudok

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 49914


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenájom rodinný dom Tvrdošín

Ponúkam na prenájom 3-izbový byt v rodinnom dome so samostatným vchodom, vlastnými meračmi. je zrekonštruovaný. Nájom je vrátane energií je 430,- Eur. Voľný je ihneď. Kontakt 0908946602


Rýchle úvery: potrebujete financovanie alebo pre hody

Potrebujete úver alebo úver, aby ste sa zbavili dlhov alebo začali podnikať? Pretože odmietnutý bankami alebo vo vážnej finančnej situácie. Ponúkame vám pôžičky (hypotéku, obchodné, osobné) a iné typy pripravené. K dispozícii sú aj dovolenkové kredity v prípade potreby. Spracovanie žiadosti za menej ako 24 hodín. Ďalšie informácie:


Pridajte sa k nám

100% zárobok za mesiac si viete prilepšit aj 250-300,- eur Viac info. e-mailom


Na predaj rodinný dom na polosamote, vhodný na chalupu.

Na predaj rodinný dom na polosamote pri obci Budiná, vhodný aj na chalupu, trvalé bývanie, hospodársku usadlosť. Dom pozostáva z dvoch podlaží, na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora a pivnica. Na poschodie sa vchádza osobitným vchodom z boku domu. Poschodie má 4 miestností a komoru, kde je aj výstup na neobývané podkrovie, ktoré sa dá dobudovať a vytvoriť tak ďalšie miestnosti na bývanie. K domu patrí aj kamenný dom z roku 1887, ktorý tvoria 3 miestnosti a maštaľ. ZP 681 m2, záhrada pri dome 368m2. V cene domu je k dispozícii pozemok o rozlohe 9 000 m2. Možnosť dokúpiť 50 000 m2.