PRIDAŤ INZERÁT

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 49859


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 19.2.2020
Vlasta

Vyberáme z vašich inzerátov:


Záchranný plán

Viete čo chýbalo na internete ohladne zárobkov? .... Záchranný Plán pre Čechov a Slovákov. Klikni na webstránku.


Argentinská doga s PP – štěňata

Chovatelská stanice La Torre del Castillo prodá mimořádně krásná štěňátka argentinské dogy z vyrovnaného vrhu, s průkazem původu po výstavně úspěšných rodičích. Štěňátka mají silnou kostru, výborný pigment, veselé vyrovnané povahy. Otec: Talito Moro de la Pampita HD 0/0 BAER +/+ Matka: Tacuari de la Pampita HD 0/0 BAER +/+. Štěňátka se narodila 31.5.2018 a odběr bude možný začátkem srpna. Při odběru budou očkovaná s EU pasem, odčervená a s BAER testem.


Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

Zaregistrujte sa (od 16 rokov) odporučte stránku aj priateľom alebo ďalším ľuďom a zarobte si. Zaregistrovanie zdarma na tejto stránke: refundo.sk/?ref=137565


Super akcia: Charterový zájazd Barcelona - Manchester City

Využite našu jedinečnú ponuku a poďte na ťahák osemfinálových zápasov Ligy Majstrov. Neváhajte a vychutnajte si plnými dúškami fantastickú futbalovú atmosféru na 100 tisícovom Nou Camp, kde v odvete osemfinále domáca Barcelona privíta Manchester City. Cena zájazdu zahŕňa obojsmernú letenku priamo z Bratislavy (charterovy let), vstupenku na zápas, ubytovanie na jednu noc v 4* hoteli s raňajkami, delegáta a cestovné poistenie. Nenechajte si utiecť jedinečnú príležitosť vidieť na jednom mieste live veľké futbalové hviezdy a kontaktujte náš ešte dnes.