PRIDAŤ INZERÁT

Doučovanie matematiky a fyziky

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 49846


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 19.2.2020
Vlasta

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadám opatrovateľku detí - Čierna Voda

Hľadám láskavú a starostlivú opatrovateľku pre 2-ročného chlapca na pravidelné celodenné stráženie v utorky a stredy. Podmienka: aktívny vodič. Aktívna znalosť anglického jazyka výhodou. Nástup: začiatok januára 2015.


Speak Slovak

I am offering private Slovak lessons for foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, if you are interested just contact me.


nová Mazda CX-5 Attraction 2.0 Skyactiv-G

palivo: benzín prevodovka: 6-st. manuálna zdvihový objem: 1998 ccm kombinovaná spotreba: 6.4 l/100km kombinované emisie CO2: 149 g/km emisná norma: EU6 zrýchlenie 0-100: 10.4 s Akciová cena na vyžiadanie" alebo možnosť získať zľavu až do 20% z pôvodnej ceny vozidla. Pre viac informácií ma kontaktujte e-mailom. Vozidlo si môžete nakonfigurovať na základe priloženého aktuálneho cenníka vozidla, v ktorom nájdete sériovú aj príplatkovú výbavu vozidla a aj technické údaje o vozidle. Vozidlá je možné financovať – financovanie na 1/3, financovanie na ¼, financovanie na 1/5, mesačné splátky. Kúpou vozidla prostredníctvom našej spoločnosti navyše získavate: - povinnú výbavu vozidla - gumové rohože pre všetkých cestujúcich - plnú nádrž paliva.


Fínske drevodomy FINNBÄR OY

Sme spoločnosť ktorá ponúka drevodomy Fínskej firmy FINNBÄR OY.Sme schopní postaviť domov na kľúč takmer kdekoľvek. Facebook Fínske drevodomy FINNBÄR OY