PRIDAŤ INZERÁT

Najlacnejsi servis Smartfonov v SR - IPHONE, Samsung

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 48277


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 20.7.2019
Ilja, Eliáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Jednoduchá práca ma doma

Ponúkam vám veľmi jednoduchú prácu na doma.Práca je úplne pre každého kto vie s internetom a pc.Práca spočíva vkladanie reklám na web stránky,zaleží na vašej šikovnosti je možnosť si privyrobiť viac ako 200€.Pre viac informácií ma kontaktujte rada vám všetko visvetlím.(ID.AP.074)


Založenie s.r.o. a zmeny v s.r.o.

Naša spoločnosť PROFESSIO, s.r.o. ponúka úplné založenie s.r.o. za bezkonkurenčnú cenu € 399,- /vrátane všetkých notárskych a súdnych poplatkov, s neobmedzeným množstvom živností/. Zároveň naša spoločnosť ponúka aj vybavenie zmeny zápisov v Obchodnom registri - zmena sídla, zmena obchodného mena, rozšírenie predmetu podnikania, zmena konateľov, prevod obchodného podielu a pod. Cena za vykonanie jednej zmeny je € 149,-- a každá ďalšia zmena je + € 39,-- /vrátane všetkých notárskych a súdnych poplatkov/. Viacej informácií na


predam korzet

Velkost korzetu od A 75 do B,C,D 70-85


Opisovanie reklamnych dokumentov

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.