PRIDAŤ INZERÁT

Najlacnejsi servis Smartfonov v SR - IPHONE, Samsung

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 48277


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 16.11.2019
Agnesa

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zariadenie na striekanú izoláciu Graveco GY80

Predám nove zariadenie na striekanú izoláciu GravecoGY80 - systém polyuretánu a polyurea povlak. Výbava: moderné displeje, počítadlo, výhrev hadíc, dva voliteľné recirkulačné systémy, pištoľ Graveco Raptor IV. Je vynikajúcim zariadením k realizácii stredne veľkých a veľkých projektov. Využitie: – izolácia a hydroizolácia domov a striech/strešné membrány atď, výroba špeciálnych podláh, izolácia chladiarenských zariadení/skladov, izolácia hospodárskych budov/hangárov, rôznych výrobných a skladových priestorov, hydroizolácia a izolácia pivníc, základov, izolácia napr. aj sila atď.


Opatrovateľka starších ľudí a hendikepovaných detí

S láskou a patričnou nehou opatrím staršieho pána/pani. Som učiteľka predprimárneho vzdelávania a som držiteľkou opatrovateľského kurzu. Pracovala som s hendikepovanými deťmi (DMO, Downov syndróm, Detský autizmus...) Starostlivosť o starších ľudí som si osvojila počas pôsobenia v zariadeniach pre seniorov. Som komunikatívna a pozitívne naladená osoba, Mám 25 rokov a pochádzam z Nitry. V prípade akýchkoľvek otázok ma kedykoľvek kontaktujte.


Prieskumy - práca na doma

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.


Predaj stavebný pozemok Revišné – Veličná 742 m2

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v Revišnom, časť obce Veličná (okres Dolný Kubín). Pozemok má mierne svahovitý terén. Inžinierske siete sú k dispozícii v prístupovej ceste a je potrebné ich zaviesť až k pozemkom - elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Výmera pozemku je 742 m2. Cena je 39,- Eur/m2 poprípade individuálna dohoda. K dispozícii ihneď. Dostupnosť do Dolného Kubína cca 6 km, vybavenosť obce je základná. Maklér odporúča.